[ Sidel İnşaat ]

Anahtar Teslim İnşaat Hizmeti

Sidel İnşaat firması olarak Antalya İli Döşemealtı İlçesinde  Anahtar teslim inşaat hizmeti veriyoruz.

Anahtar Teslim Nedir ?

 Bir yapının tüm araç, gereç ve işçiliği yüklenici firma tarafından karşılanıp, bütünüyle eksiksiz tamamlamış şekilde sahibine teslim edilmesine anahtar teslim denir.

Anahtar teslim; bir konutun tüm işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve bu şekilde alıcıya teslim edilmesidir. Projeyi hayata geçiren yüklenici firmanın konutun tüm masraflarını karşılayarak, tamamlanmış konutu teslim etmesidir. Bu tür konutlar inşaat müteahhit firma tarafından yapılır ve konutla ilgili tüm her şey firma tarafından bitirilir. Sonrasında ise konut tamamlanmış bir halde alıcıya teslim edilir.

Konut satın alırken ister oturmak ister yatırım amaçlı olsun birçok seçenekle karşılaşırsınız. Konut bakarken topraktan ya da maketten satın alabilirsiniz. Bunları yaparken daha fazla kâr edebilirsiniz ancak bu tür satışlar birçok riski de beraberinde getiriyor. Konutun zamanında tamamlanmaması ya da beklentilerinizi karşılamaması gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bu sebeple ev satın alırken, anahtar teslim konutları tercih edebilirsiniz.

 Anahtar Teslim Konutun Avantajları Nelerdir?

  • Anahtar teslim konut bitmiş konut demektir.
  • Anahtar teslimli konut alımları en güvenli satış seçeneği olarak değerlendirilir.
  • Topraktan ya da maketten konut alımında konutun bitmemesi ya da teslim süresinin gecikmesi gibi riskler söz konusu olabiliyor. Bu da tüketicileri mağdur edebiliyor.
  • Ancak anahtar teslim konutta bu tür sıkıntılar yaşanmıyor. Bu tür konutlara hemen taşınmak mümkün olduğu için avantajlıdır.
  • Özellikle kiracı olanlar için önemli bir avantaj sunuyor. Anahtar teslimde kira ödemesi yapılması gerekmiyor. Hemen eve taşınmak mümkün oluyor. Böylece bu tür konutlar için konut kredisi kullananlar ayrıca kira ödemesi yapmayacağı için ekstra bir maliyette yüklenmemiş oluyor.

NE TÜR ANAHTAR TESLİM İŞLERİ YAPIYORUZ?

Antalya Döşemealtı Anahtar Teslim İnşaat hizmetimizden faydalanmak ve proje detaylarını ve teklifimizi görüşmek için  Sizi Ofisimizde Ağırlamaktan Mutluluk Duyarız.